Українська авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) на зборах акціонерів призначила на посаду президента Ганну Борисонник, яка з середини минулого року обіймала посаду віцепрезидента з фінансів.

Як пише ЦТС, про це агентству Інтерфакс-Україна повідомило джерело в компанії.

"Призначили на зборах акціонерів наприкінці грудня", - підтвердив представник МАУ.

Раніше про це призначення повідомив директор консалтингової компанії Friendly Avia Support Олександр Ланецький у групі "Авіація України". "Схоже, акціонери знайшли компроміс, і МАУ таки виживе", - зазначив він.

Водночас у держреєстрі керівником компанії зазначено Євгена Дихне, який оскаржив у суді рішення про його звільнення, прийняте ще у листопаді 2021 року.

Борисонник до приходу до МАУ з 1994 до 2017 року працювала у "ПриватБанку", співвласником якого до націоналізації був співвласник МАУ Ігор Коломойський.

У вересні минулого року МАУ вже повідомляла про зміну президента: замість Євгена Дихне ним тоді став Кирило Звонарьов, який з 2014 до 2022 року обіймав посаду заступника генерального директора ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль". Як зазначала пресслужба, відповідне кадрове рішення було ухвалено після завершення контракту Дихне, який очолював МАУ з вересня 2019 року.

ЦТС звернувся з запитом щодо даного призначення до авіакомпанії, але відповідь наразі не отримано.