Місто Ганновер, яке є адміністративним центром німецької федеральної землі Нижня Саксонія, направляє до Миколаєва десять одиниць спеціальної техніки.

Про це з посиланням на DPA повідомляють НикВести.

До складу гуманітарного вантажу входять фронтальні навантажувачі, карети швидкої допомоги та мікроавтобуси, а також кілька електрогенераторів.

"Ми зобов'язані допомогти, адже потреба в Миколаєві дуже велика. Складна гуманітарна ситуація вимагає спільних зусиль", - заявив лорд-мер Ганновера Беліт Онай.

Сім одиниць техніки було взято з автопарку Ганновера, зокрема, пожежної частини та різних відомств. Ще три автомобілі було організовано завдяки співпраці з Товариством міжнародного співробітництва (GiZ).

Транспортні засоби потрібні місту Миколаєву для порятунку людей, розбору завалів, а також для підтримання або відновлення електро- та водопостачання.

Очікується, що протягом 7-9 грудня автомобілі будуть доставлені до румунсько-українського кордону, де їх отримають представники Миколаєва.

Як зазначає DPA, українське місто внаслідок бойових дій втратило майже дві третини автопарку. Значна частина техніки була знищена російськими обстрілами, частина - передана українській армії.

Крім того, росія зруйнувала в Миколаєві близько 2 тис. житлових будинків, багато громадських об'єктів, мостів та доріг, а також серйозно пошкодила електромережу.

Раніше Ганновер і Миколаїв уклали угоду про партнерство.  Аналогічну угоду український обласний центр має підписати з польським Хелмом.

Як сьогодні писав ЦТС, у Києві, завдяки допомозі берлінської транспортної компанії, з’являться двоповерхові автобуси.