У Миколаєві на Привокзальній площі мають намір створити пішохідну зону та впорядкувати рух транспорту.
Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про зміни в організації дорожнього руху на Привокзальній площі, пише ЦТС.
Повідомляється, що спеціалізоване монтажно-експлуатаційне підприємство розробить нову схему руху, погодить її з патрульною поліцією та встановить необхідні дорожні знаки й огородження.
КП "Миколаївелектротранс" переобладнає контактну мережу для тролейбусів відповідно до нового плану.
У комплексі все це зробить територію біля вокзалу більш впорядкованою, безпечною та зручною для пасажирів та пішоходів.
Очікується, що внаслідок змін, територія проїзної частини в межах розворотного кільця тролейбусів стане пішохідною. Для безпеки людей там встановлять спеціальне обмежувальне огородження.
Водночас, тролейбуси зможуть безперешкодно розвертатися та під’їжджати до зупинки вулицею Аркасівською.
Однією з причин такої реорганізації стала несанкціонована торгівля на проїзній частині, яка заважала руху.



