Заступниця міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Анна Юрченко провела робочу зустріч з представниками Світового банку. У фокусі перемовин - першочергові інфраструктурні потреби України та залучення Світового банку до фінансування "проєктів виживання". 

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію МІУ.

Зазначається, що реалізація проектів передбачена протягом короткого періоду - в 6-9 місяців.

"Пріоритетні проєкти міністерства наразі - це відновлення транспортного сполучення між містами та нарощування експортного логістичного потенціалу. Їхня реалізація дозволить Україні вистояти у війні, а економіці не зупинитись. Вдячні Світовому банку за готовність взяти участь в фінансування таких ініціатив. Наразі ми вже спільно обговорюємо можливість залучення 100 мільйонів доларів для проєктів на залізниці та в дорожньому господарстві. Окрім цього, разом працюємо над формування Трастового фонду для відновлення України, а також проєктного Офісу, який координуватиме цей процес. Розраховуємо, що Фонд стане одним із основних джерел коштів для інфраструктурного відродження України", - прокоментувала Юрченко.

Проєкти відбудови синхронізуються із впровадженням ключових реформ, зокрема реформи публічних закупівель, системи ціноутворення в будівництві, розроблення типових форм підрядних контрактів тощо.

У переговорах також взяли участь представники Команди підтримки реформ Міністерства інфраструктури України та Коаліції RISE Україна.