Канадські партнери приєднаються до вирішення логістичних проблем для розширення пропускної спроможності української залізниці. 

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію МІУ.

Відповідної домовленості досягнуто в рамках перемовин міністра інфраструктури України Олександра Кубракова, міністра транспорту Канади Омара Альхабри, представників двох міністерств, а також керівників "Укрзалізниці" та Залізничної асоціації Канади (Railway Association of Canada).

За словами міністра інфраструктури України, з початку повномасштабного вторгнення росії пошкоджено або втрачено контроль на 6 тисячах кілометрів колій залізниці, зруйновано півсотні мостів, перестали функціонувати десятки вокзалів та станцій.

"Разом з канадськими партнерами домовились про створення спільної робочої групи, де разом визначимо пріоритетні проєкти співпраці. Розраховуємо, що уже найближчим часом вийдемо на конкретні проєкти та розпочнемо їх втілення в життя. Впевнений, що досвід канадських залізничників дозволить не тільки відновити інфраструктуру, але й суттєво її вдосконалити", - зазначив Кубраков.

Зокрема, Канадська тихоокеанська залізнична компанія (CP) і Канадська національна залізниця (CN) нададуть експертну підтримку "Укрзалізниці" в питаннях управління залізницею, розвитку логістичних можливостей та відбудови інфраструктури. 

Також Кубраков запросив канадських партнерів до участі в реалізації ключових інфраструктурних проєктів в сферах дорожнього господарства, розвитку водного транспорту та портової галузі.