Міністерство інфраструктури України спільно з Адміністрацією морських портів України після двох місяців планування суднозаходів через Суліну в Дунай вирішили перейти до практики тижневого, а не добового планування.

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію АМПУ.

Зазначається, що цей тижневий план надсилатиметься Адміністраціі нижнього Дунаю наприкінці попереднього тижня та публікуватиметься на офіційному сайті АМПУ. 

"Основою є плани портових операторів, які безпосередньо здійснюють перевантаження вантажів та погоджують остаточний план. Таким чином, планування стане більш прозорим та передбачуваним. Протягом тижня будь-які зміни до плану вноситись не будуть", - йдеться в повідомленні.

Також крім тижневого плану на сайті АМПУ буде публікуватись щоденна інформація з актуальним переліком суден на рейді Суліни; щоденні плани Адміністрації нижнього Дунаю щодо проведення суден каналом; щоденний звіт о проведені суден каналом; тижневий звіт про відпрацювання румунськими колегами тижневого плану.

МІУ та АМПУ будуть постійно здійснювати аналіз виконання плану та закликати румунських колег до його дотримання та збільшення кількості щоденного пропуску суден до портів України.