28 вересня Міжнародна об'єднана слідча група (JIT) презентувала результати розслідування причин катастрофи літака Boeing 777 "Малайзійських авіаліній" 17 липня 2014 року. Партнер юридичної компанії "Анте" Андрей Гук аналізує важливі для України наслідки, які випливають з документу.

Що сталось?

(1) Офіційно завершена будь-яка дискусія з приводу того, що сталось. А беззаперечними доказами слідча група доводить, що сталось ось що: 

а) літак було збито ракетою серії 9M38, з комплексу БУК. Серія ракети має вкрай важливе значення

б) Конкретний БУК, з якого виконано запуск був доставлений з РФ та ПОВЕРНУТИЙ в РФ. Майже весь маршрут БУКа підтверджено доказами, показами свідків, включаючи супроводжуючих

в) місце запуску - сільськогосподарське поле біля Первомайську. Територія, яка НЕ БУЛА ПІДКОНТРОЛЬНА УКРАЇНІ. Те, що Україна не контролювала цю територію - також дуже і дуже важливо для подальших кваліфікацій та оцінок

г) всі інші версії розглянуто слідчою групою і виключено. Зокрема, РФ уже до сьогоднішньої презентації слідчої групи відмовилась від версії щодо інших літаків у повітрі. І раптом РФ почала знаходити дані своїх радарів. У 2018 році ще пошукають, може екіпаж знайдуть і командування, яке відпустило і прийняло назад БУК?

Далі читайте у автора на сторінці