Державні аудитори не змогли здійснити перевірку закупівель Ренійської філії ДП "Адміністрація морських портів України" для проведення ремонту причалу № 29 на загальну суму 14,3 млн гривень, оскільки Ренійський порт не допустив аудиторів і водолазів до перевірки причалу.

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію Державної аудиторської служби України.

Зокрема перевірка передбачала проведення контрольних обмірів в частині обсягів виконаних на причалі робіт, які проводилися під водою.

Для обстеження підводних металоконструкцій ультразвуковим товщинометром аудитори залучили фахівців-водолазів Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Натомість керівництво Ренійської філії ДП "АМПУ" проігнорувало звернення Південного офісу Держаудитслужби. Тож, внаслідок недопуску до перевірки, аудитори звернулися до Нацполіції.

"Це вже не перша спроба Південного офісу Держаудитслужби з’ясувати законність витрат коштів державних підприємств морської галузі. Раніше аудитори не змогли провести планові заходи державного фінансового контролю у ДП "Морський торговельний порт "Чорноморськ" та ДП "Білгород-Дністровський морський торговельний порт", - йдеться в повідомленні.