Профспілка німецьких залізничників готує новий страйк на вечірні години четверга і майже всю п’ятницю, що може означати скасування більшості потягів.

Про це пише ЦТС з посиланням на Європейську правду.

Профспілка GDL планує страйкувати 7-8 грудня, протест зачепить і вантажні, і пасажирські перевезення. 

З 18 години четверга учасники страйку повністю зупинять вантажні перевезення, а з 22 години - також пасажирські, до 22 години п’ятниці. 

Окрім оператора залізниці Deutsche Bahn, постраждають також компанії Transdev, AKN, City-Bahn Chemnitz.

Керівник профспілки Клаус Весельськи заявив, що роботодавці ігнорують легітимні вимоги працівників і не роблять достатньо для подолання дефіциту персоналу. 

У Deutsche Bahn розкритикували наміри страйкарів, заявивши, що це зіпсує плани на вихідні мільйонам людей, ніяк не причетних до суперечки, і оголошення про протест з’являється в останній момент та за складних погодних умов.  

GDL вже влаштовувала 20-годинний страйк в середині листопада, тоді він призвів до скасування 80% потягів далекого сполучення DB та ще більшої частки регіональних поїздів. 

Минулої п’ятниці профспілка заявила, що колективні переговори з DB після другого раунду перемовин провалилися та що вони готують новий страйк, але дати тоді не назвали.