В Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури повідомили, що водії вантажівок, які перетинають міжнародний пункт пропуску "Ягодин-Дорогуськ" на кордоні України та Польщі, відтепер зможуть користуватись застосунком єЧерга на телефоніпише ЦТС.

Раніше записатися в електронну чергу можна було лише на сайті.

"Зручність єЧерги вже оцінили тисячі водіїв вантажівок. Офіційно проєкт стартував у грудні минулого року. І за цей час записалися у електронну чергу та проїхали через пункт пропуску майже 55 тис. вантажівок", - зазначив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Анатолій Комірний.

У застосунку водій оперативно отримує push-повідомлення про свій статус в черзі, просування черги та час заїзду до пункту пропуску.

Для входу в програму водії мають використовувати той самий пароль та логін, якими користуються для авторизації. Користувачі також мають можливість продовжити чи скасувати свій запис.

Застосунок також буде зручним для польських водіїв, що перетинають український пункт пропуску за електронною чергою. Для їх комфорту додана польська мова.

Наразі скористатись єЧергою можуть міжнародні перевізники вантажів, що перетинають кордон через пункт пропуску "Ягодин-Дорогуськ". Заїзд до сервісних зон для користувачів єЧерги не обов’язковий, водій сам обирає де і як чекати перетину кордону.