КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд" замовила проект будівництва нової вулиці від проспекту Петра Григоренка до межі міста за 69,38 млн гривень, йдеться на сайті Рrozorro.

Про це пише ЦТС з посиланням на Хмарочос.

Протяжність нової вулиці, згідно з вихідними даними, становитиме 3,25 кілометра.

Будівництво передбачає чотири черги: перша - будівництво від проспекту Петра Григоренка до межі міста; друга - будівництво транспортної розв’язки на перетині вулиці від проспекту Григоренка до вулиці Колекторна; третя - будівництво транспортної розв’язки на перетині вулиці від проспекту Григоренка до вулиці Проектна 1; четверта - будівництво транспортної розв’язки на перетині вулиці від проспекту Григоренка до вулиці Проектна, 2.

Підрядник повинен передбачити розміщення пішохідних переходів, велодоріжки з двостороннім рухом, біопереходів, інженерних мереж, зовнішнього освітлення, а також благоустрій та озеленення прилеглої території.

Проєктанти моють вирахувати кошторисну вартість будівництва та завершити роботу до кінця 2025 року.

Розробкою проєкту буде займатися організація ТОВ "Дортранс", зареєстрована в Києві у 2003 році. Компанія запропонувала виконати роботи за 69,4 млн гривень - це найбільша сума серед чотирьох пропозицій.

Снимок экрана 2023-01-24 142251