В Києві дорожники протягом 2022 року облаштували 10 нових кільцевих розв’язок малого радіусу, повідомляє КК "Київавтодор".

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію КМДА.

Зокрема, такий тип перехресть з’явився на перетині вулиць Кудряшова, Генерала Шаповала і Людмили Проценко; на перетині вулиць Оленівської і Турівської; на перетині вулиці Зодчих із дублером Кільцевої дороги (вулиця Зодчих); на перетині вулиць Вербової та Генерала Гадзюка; на перетині вулиці Кіото з виїздом на проспект Броварський; на перетині вулиці Кудрявської, провулку Нестерівського й Кудрявського узвозу та інших перехрестях.

"Окрім того, цьогоріч під час оновлення провулку Коломийського виконано цілий комплекс робіт для підвищення безпеки руху. Аби пішоходам було безпечніше переходити дороги, влаштували 4 антикишені на пішохідних переходах, які звужують проїжджу частину. Також з’явились 2 підвищені переходи, поєднані із антикишенями. На виїзді з однієї із прибудинкової території облаштували дорожню шикану, а на перехрестях встановили антипаркувальні стовпці", - йдеться в повідомленні.

В "Київавтодорі" додали, що влаштування "дорожніх клумб" підвищує безпеку на перехрестях для учасників руху.

"Це - загальноєвропейська практика. Тож наступного року "Київавтодор" планує створити нові кільцеві розв’язки", - підсумували в комунальній корпорації.

imgbig (1)

imgbig

imgbig (2)