У Львів 21 грудня прибула чергова порція гуманітарної допомоги з Німеччини, яку зібрали в рамках ініціативи Water4Ukraine.

Зокрема, працівники німецьких водоканалів привезли п’ять автомобілів та технічне обладнання. Усе це передадуть постраждалим від війни водоканалам України для налагодження їх операційної діяльності, пише ЦТС, посилаючись на Львівську міську раду.

"Чотири доби наші німецькі колеги переправляли через кордон п’ять автомобілів та технічне обладнання, необхідне для налагодження операційної роботи водоканалів України. Зауважимо, що люди, які перевозять техніку, - це звичайні працівники німецьких водоканалів. Вони витрачають свій вільний час для того, щоб допомогти нам. Ми щиро дякуємо німецькому народу та усім причетним до Water4Ukraine за ініціативність і небайдужість до наших проблем", - зауважили в ЛМКП "Львівводоканал", котре виступає в ролі координаційного центру, що скеровує допомогу туди, де вона найбільше потрібна.

0001

На сьогодні, в межах ініціативи Water4Ukraine для українських водоканалів привезли вже 10 одиниць техніки. Ініціативу започаткував начальник відділу корпоративних комунікацій та стратегічного маркетингу приватної компанії об'єднаних комунальних послуг міста Вупперталь Ельмар Тієн. Її підтримує також Асоціація комунальних підприємств Німеччини і Міністерство економіки та фінансів Німеччини. Вони збирають кошти, шукають донорів і передають необхідну техніку.

0002

0003

Нагадаємо, кілька днів тому ЦТС писав про передачу Норвегією Україні 10 тимчасових мостів для відновлення автомобільного руху на час ремонту зруйнованої війною інфраструктури.