У Львові розпочали роботи зі створення на перехресті вул. Чупринки - С. Бандери транспортного хабу - громадського простору, де можна буде зручно пересісти з одного виду транспорту на інший.

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію Львівської міської ради.

"У межах реконструкції вул. С. Бандери підрядна організація ТОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл" з 25 жовтня розпочне підготовчі роботи з облаштування транспортного хабу на перехресті вул. Чупринки - С. Бандери", - йдеться в повідомленні.

До кінця цього року тут планують виконати основні будівельні роботи - замінити усі мережі та замостити простір бруківкою. На час ремонтних робіт зупинки громадського транспорту поки переносити не планують.

"Розпочинаємо демонтажні роботи на розі вул. Чупринки-Бандери, навпроти Органного залу. Там, в межах реконструкції вул. С. Бандери, має бути облаштовано транспортний хаб. Відтак до кінця цього року плануємо провести демонтажні роботи, облаштувати мережі електропостачання та замощення території громадського простору. Натомість встановлення вуличних меблів та озеленення території буде виконано весною 2023 року", - розповів директор ЛКП "Львівавтодор" Микола Власюк.

Зазначається, що проєкт хабу розробило ЛКП "Інститут просторового розвитку".

Задумано, що на невеликій площі між зупинками транспорту облаштують громадський простір, де можна буде зручно пересісти з одного виду транспорту на інший.

На території хабу будуть широкі зупинки, місця для відпочинку та станції прокату велосипедів та самокатів. Неподалік у паркувальних слотах можна буде зарядити машину. 

"Позаду зупинок посадять в’юнкі рослини, аби вони заплітались на павільйони. Також частина секцій буде без задніх стінок для зручних проходів, щоб не доводилося обходити всю зупинку. Крім цього, на площі встановлять питний фонтан, пристовбурові решітки з ґрунтовими світильниками для підсвітки дерев, велостійки із вмонтованими розетками для електровелосипедів, стійки для стоянки та зарядки самокатів. Також на площі будуть лавки різного типу", - розповіли у ЛКП "Інститут просторового розвитку".

Замовником проєкту є Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ. Проєкт реалізовуватимуть у межах реконструкції вул. С. Бандери.

БАНДЕРИ_ЧУПРИНКИ__15

1ee99080f9494b5aa459319a6d7b3332-47f93221