За ініціативи СБУ арештовано корпоративні права однієї з найбільших туристичних агенцій, що працювала в Україні. За рішенням суду, на даний туристичний бізнес накладено арешт.

Як пише ЦТС з посиланням на повідомлення СБУ, арешт стосується корпоративних прав у вигляді 100% статутного капіталу компанії в розмірі понад 31, 5 млн грн, а також коштів у розмірі понад 3 млн грн і 106 тис. доларів США, які знаходились на банківських рахунках.

Усі арештовані активи передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА).

СБУ продовжує досудове розслідування щодо цієї компанії за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 110-2 (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України); ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Як інформує Служба безпеки України, кінцевим бенефіціаром туристичної агенції є російський мільярдер, наближений до політичної верхівки країни-агресора. У бізнес-колах рф цього чоловіка називають "залізним хлопчиком".

З огляду на таке уточнення, мова йде про власника Групи "Сєвєрсталь" Олексія Мордашова. Російський олігарх є найбільшим акціонером туроператора TUI Group. 

photo_2022-06-30_14-34-36