Хмельницький аеропорт, який знаходиться у віданні однойменного комунального підприємства обласної ради, — це головний біль площею 127 гектарів. На його території купа занедбаних приміщень, розтягнутої обслуговуючої техніки, арештованих літаків приватних компаній та зруйнованої злітно-посадкової смуги. Остання у цьому логічному ланцюжку є ключовою точкою для відліку з відновлення тутешніх авіаперельотів або їхнього забуття назавжди.

Через два з половиною роки тема хмельницького аеропорту знову стала актуальною. Депутати Хмельницької обласної ради затвердили програму фінансової підтримки комунального підприємства “Аеропорт Хмельницький” на 2016 рік з кошторисом 2,867 млн. грн. Кошти спрямовуються на погашення заборгованості по зарплатах і податках.

З ініціативи Хмельницької облдержадміністрації утворили координаційний комітет щодо розроблення і впровадження заходів з відновлення та діяльності хмельницького аеропорту, куди ввійшли депутати обласної ради, представники структурних підрозділів ОДА та громадські організації. Проте не вирішеним залишається глобальне питання — відновлення дії сертифіката аеродрому та сертифіката служби авіаційної безпеки  — як запоруки стабільної роботи КП, а звідси прихід нових авіакомпаній на терени Хмельниччини.

Далі читайте на сайті першоджерела